افتخارات،عضویت ها و مشارکت ها

  >>  عضویت ها درمرکز آموزش مجازی نفت فا

با توجه به امکانات موجود در دنیای مجازی اکثر موسسات اروپایی روش سنتی جهت برگزاری دوره های آموزشی را کنار گذاشته و اقدام به برگزاری کلاس هایشان از طریق اینترنت بدون محدودیت مکانی برای دانشجویان خود را فراهم کرده اند.
اما با توجه به محدودیت سرعت اینترنت در داخل کشور و عدم امکان برگزاری دوره ها از طریق اینترنت، آموزش مجازی نفت فا اقدام به برگزاری دوره ها با استفاده از بسته های آموزشی نموده است. لازم به ذکر است این دوره ها از نظر کیفیتی و بازدهی کمتر از دورههای حضوری نیستند و با اضافه شدن امکانات (مانند کارگاه آموزشی) حتی بازدهی آن ها به مراتب بیشتر از دوره های حضوری می باشند.
آموزش مجازی نفت فا مفتخر است به عنوان اولین موسسه برگزار کننده دوره های فنی و مهندسی به صورت مجازی در ایران فعالیت نماید و از آنجایی که در اکثر آموزشگاه های موسسات اروپایی روش سنتی حذف گردیده و کلاس های آموزشی به صورت آنلاین برگزار می گردند، این موسسه نیز با شبیه سازی و استفاده از امکانات الکترونیکی، با توجه به محدودیت سرعت اینترنت در داخل کشور، اقدام به ارسال بسته های آموزشی از طریق پست می نماید. بدین ترتیب هم از مزایای کلاس های مجازی استفاده شده است و هم محدودیت سرعت اینترنت برطرف خواهدشد.

عضویت ها و مشارکت های آموزش مجازی نفت فا:

 1. دارای مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور در زمینه برگزاری دوره های بازرسی جوش و آزمایشات غیر مخرب به همراه مجوز صدور گواهینامه تحت فرمت و گواهی مشخص شده سازمان فنی و حرفه ای
 2. دارای گواهینامه ISO9001:2008 از موسسه IMRC
 3. عضویت در انجمن جوشکاری آمریکا (AWS)
 4. عضویت در انجمن آزمایشات غیرمخرب آمریکا (ASNT)
 5. عضویت در انجمن مکانیک آمریکا (ASME)
 6. استفاده از سیستم مدیریت تعالی سازمانی EFQM 2010
 7. همکاری با معتبرترین سازمان های فعال در زمینه یازرسی فنی در جهان (TWI)
 8. ثبت در مدیریت سامان دهی سایت های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
 9. دارای نماد اعتماد در وب سایت های تجاری
 10. همکاری و ارائه گواهینامه از طرف دانشگاه صنایع و معادن ایران (فارسی و لاتین)
 11. همکاری و ارائه گواهینامه از طرف سازمان فنی حرفه ای کشور (فارسی)
 12. همکاری و ارائه گواهینامه از طرف انجمن ملی کیفیت ایران (لاتین)
 13. بزرگترین مرجع اطلاعات بازرسی فنی در خاورمیانه با ارائه میلیونها کتاب، فیلم آموزشی، جزوه آموزشی و … به حجم دیتای بیش از ۲ ترا بایت (۲۰۰۰ گیگا بایت)
 14. استفاده از برجسته ترین اساتید مرتبط با صنعت جهت تدریس دوره های تخصصی
 15. برگزاری دوره های آموزشی به صورت اختصاصی برای دانشگاه ها، شرکت ها و کلیه گروه های علاقه مند

 

 

مشاهده نمونه گواهی نامه های صادر شده نحوه ی ثبت نام در دوره های مجازی      نقشه اصلی سایت 

 

پروانه تاسیس آموزشگاه

 

کلمات کلیدی: فنی حرفه ای , سازمان فنی حرفه ای , گواهینامه سازمان فنی حرفه ای , ارائه گواهینامه سازمان فنی حرفه ای , انجمن, انجمن ملی , انجمن ملی کیفیت , انجمن ملی کیفیت ایران , گواهینامه انجمن ملی کیفیت ایران,گواهینامه لاتین, گواهینامه فارسی, لاتین , فارسی , گواهینامه , مدرک , دانشگاه صنایع معادن , دانشگاه صنایع معادن ایران,گواهینامه دانشگاه صنایع معادن ایران,نماد, نماد اعتماد در وب سایتها, نماد اعتماد وب سایت های تجاری , وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی , سامان دهی سایت های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی, دانشگاه صنایع و معادن ایران , انجمن آزمایشات غیرمخرب آمریکا (ASNT)

افتخارات،عضویت ها و مشارکت ها

پاسخ دهید