مزایای دوره های مجازی

>> مزیت دوره های مجازی نفت فا

لازم است توجه داشته باشید کسانی که در دوره های مجازی شرکت می نمایند و موفق به دریافت گواهینامه شرکت در دوره می شوند، مدرک و مطالب آموزش دیده آنها هیچ تفاوتی با مدارک و شرایط آموزشی داوطلبان شرکت در دوره های حضوری نداشته و این موسسه جهت حذف مشکلاتی که در برگزاری دوره های حضوری وجود دارند اقدام به برگزاری این دوره های تخصصی به صورت غیر حضوری نموده است و با توجه به کاهش هزینه های برگزاری دوره و حذف هزینه هایی که وجود آنها هیچ سودی در آموزش دانشجویان ندارند (ماتتد هزینه محل برگزاری و…)  هزینه شرکت در این دوره ها نسبتاً کمتر از دوره های حضوری می باشد ولی از نظر کیفیت آموزشی و گواهینامه هیچ تفاوتی با دوره های حضوری وجود ندارد و در واقع داوطلبین محترم هزینه کمتری برای دریافت همان خدمات دوره های حضوری پرداخت می تماییند از این نظر محبوبیت این دوره ها بسیار بیشتر است.

 

الف- صرفه جویی در زمان و وقت دانشجویان

در دنیای امروز که امکانات و تجهیزات باعث صرفه جویی زیادی در زندگی شده است استفاده از سیستم های وقت گیر سنتی رو به نزول است. با شرکت در دوره های مجازی ضمن کاهش بسیارر زیاد در استفاده از وقت داوطلبین، همان شرایط دوره های حضوری فراهم شده است.

 

ب- صرفه جویی در هزینه دانشجویان

شرکت در دوره های غیرحضوری هزینه های غیر ضروری و هزینه هایی که در آموزش دانشجویان تاثیری ندارند را حذف نموده و باعث می شود تا بار مالی کمتری متوجه داوطلبین شرکت در این دوره ها شود.

 

ج- در دسترس بودن همیشگی مطالب آموزشی دوره ها

از آنجایی که مطالب ارائه شده در دوره های مجازی به صورت فیلم و فایل pdf می باشند لذا برای داوطلبین قابلیت دسترسی و آموزش را در همه جا و همه زمان خواهند داشت ضمن آنکه سعی شده است کلیه مزایای دوره های حضوری را داشته باشند.

 

د- عدم نیاز به سفر و جابجایی جهت شرکت در دوره

حذف محدودیت مکانی از جمله مزایای ویژه و ارزشمند دوره های مکانبه ای می یاشد که شرایط آموزش را برای همه افراد در تمام نقاط فراهم می سازد. از این مزیت با توجه به امکاناتی که این موسسه فراهم آورده است استفاده فراوانی می توان نمود.

 

و- ارائه مطالب و فیلم آموزش جامع مورد نیاز دوره بدون نیاز به حضور در دوره های خسته کننده حضوری

ارائه مطالب و فیلم آموزش جامع مورد نیاز دوره بدون نیاز به حضور در دوره های خسته کننده حضوری از جمله مزایای ارزشمند دیگر دوره های این موسسه می باشد.

 

 

مشاهده نمونه گواهینامه های صادر شده  مشاهده افتخارات و عضویت ها  نحوه ثبت نام در دوره های غیرحضوری

 

کلمات کلیدی: مزیت دوره های ارائه شده ، مزیت دوره آموزشی ، فایده دوره ها ، دوره های فنی و مهندسی ،  نحوه ثبت نام ، آشنایی با مرکز ، دوره های فنی و مهندسی ، دوره تخصصی ، دوره آموزش مجازی ، آموزش سراسری ، آزمون اینترنتی ، گواهینامه

مزایای دوره های مجازی

پاسخ دهید