نحوه شرکت در آزمون مجازی

نحوه شرکت در آزمون مجازی

یپس از مطالعه کامل بسته های آموزشی داوطلبین بایستی از طریق منوی آموزش و سپس قسمت شرکت در آزمون دوره اعلام آمادگی شرکت در آزمون نموده و پس از این اعلام آمادگی، لینک سوالات به ایمیل ثبت نامی ارسال می گردد. بعد از آن از طریق راهنمای ارسال شده داوطلبین گرامی می توانند وارد سامانه آزمون شده و به سوالات آزمون طبق راهنما پاسخ دهند.

لازم به ذکر است شرط قبولی در آزمون اول پاسخ حداقل ۷۰  درصد صحیح به سوالات آزمون میباشد، در صورت مردودی در آزمون داوطلب می تواند با فرصت حداقل ۱ هفته ای بسته را مطالعه نموده و مجددا در آزمون دیگری شرکت نماید . شرکت در آزمون برای هر دوره تا حداکثر ۳ مرتبه امکان پذیر می باشد(شرط قبولی در آزمون دوم و سوم پاسخ حداقل ۷۵ درصد صحیح به سوالات آزمون است).

 

سطح هر دوره ما و سطح آزمون هر دوره (به دلیل عدم وجود محدودیت زمانی در آموزش ) نسبت به دوره های حضوری بالاتر بوده و این امکان را برای دانشحویان فراهم می نماید تا با سوالات بیشتری آشنایی پیدا نموده و جهت آزمون مصاحبه های ورودی به شرکت های مختلف در زمینه دوره مربوطه آمادگی بیشتری داشته باشند.

 

 

 >> نکات شرکت در آزمون مجازی

 

حداکثر زمان در نظر گرفته شده جهت مطالعه بسته آموزشی هر دوره سه ماه خواهد بود. که لازم است داوطلبین محترم در مدت مشخص شده اقدام به مطالعه مباحث دوره آموزشی خود نموده و پس از آمادگی از طریق سایت آموزشگاه اقدام به درخواست و شرکت در آزمون نمایند.

 

داوطلبین گرامی می بایست تمامی جزوات و مباحث مرتبط با سرفصل های دوره را مطالعه نموده تا در پاسخ دهی به سوالات آزمون مشکلی نداشته باشند.

 

سوالات آزمون تستی بوده و راهنمای شرکت در آن پس از درخواست برای شما ارسال خواهد شد.

 

کلیه مباحث در بسته های آموزشی کاربردی بوده و به صورت کامل مورد نیاز داوطلبین گرامی قرار خواهد گرفت. لازم به ذکر است ارایه گواهینامه یک دوره بدون داشتن اطلاعات و تخصص لازم در خصوص آن می تواند مشکلات زیادی را برای فرد استفاده کننده از گواهینامه در پی داشته باشد. زیرا به صورت معمول قبل از ورود به هر کارگاه از فرد متخصص با توجه به گواهینامه ها و سوابق کاری وی مصاحبه به عمل خواهد آمد. لذا عدم اطلاع از یک تخصص خاص و ذکر آن در سوابق کاری موجب زیر سوال بردن تمامی سوابق و گواهینامه های فرد متخلف خواهد شد.

 

شرط لازم جهت کسب مهارت برای دریافت گواهینمامه آموزشی قبولی در آزمون دوره خواهد بود. با توجه به اینکه مردودی در آزمون و شرکت در آزمون مجدد برای شما هیچگونه هزینه ای نخواهد داشت، لذا انتظار در صداقت شرکت کننده در آزمون غیرحضوری بسیار بالاتر از آزمون های حضوری است.

 

واحد آموزش آموزشگاه بصورت شبانه روزی پاسخگوی سوالات و مشکلات شما عزیزان در کلیه قسمتهای آموزشی و آزمون دوره ها خواهد بود. در سایت آموزشگاه به راحتی می توانید درخواست مورد نظر خود را برای این قسمت ارسال نمایید

 >> عواقب ناشی از دریافت گواهینامه بدون تخصص

ارایه گواهینامه یک دوره بدون داشتن اطلاعات و تخصص لازم در خصوص آن می تواند مشکلات زیادی را برای فرد استفاده کننده از گواهینامه در پی داشته باشد. زیرا به صورت معمول قبل از ورود به هر کارگاه از فرد متخصص با توجه به گواهینامه ها و سوابق کاری وی مصاحبه به عمل خواهد آمد. لذا عدم اطلاع از یک تخصص خاص و ذکر آن در سوابق کاری موجب زیر سوال بردن تمامی سوابق و گواهینامه های فرد متخلف خواهد شد.

بعضی از افراد ممکن است با امید به اینکه بعدا در زمان مصاحبه بسته آموزشی را مطالعه می نمایند، سعی در گذر از آزمون بدون مطالعه کامل بسته آموزشی نمایند. تجربه ثابت نموده است که هر فرد اگر در زمان دریافت بسته آموزشی اقدام به مطالعه آن ننماید، دیگر هیچ زمان موفق به مطالعه آن ( به دلیل رشد مشغله کاری) نخواهد نمود و همواره در محیط کار ضررات ناشی از عدم اطلاعات لازم کاری متوجه وی خواهد شد.

از آنجایی که آموزشگاه ایجوش بعنوان یکی از معتبرترین آموزشگاه های سطح کشور می باشد و بعنوان مرجع سایر آموزشگاه های کشور نیز محسوب می گردد لذا در صورت ارایه گواهینامه این آموزشگاه بدون داشتن تخصص لازم به یک سازمان خاص، بلافاصله سازمان مذکور با مرکز آموزشگاه تماس گرفته و موضوع را گزارش می نماید. پس از بررسی این نوع گزارش ها و در صورت اطمینان از صحت آن، مشخصات فرد متخلف به لیست سیاه آموزشگاه وارد شده و از تمامی خدمات آموزشی، تمدید گواهینامه و … محروم خواهد شد. همچنین در استعلام گواهینامه اینگونه افراد ، آموزشگاه صریحا این نوع گواهینامه ها را از درجه اعتبار ساقط خواهد نمود.

 >> مقایسه اعتبار آزمون حضوری و غیر حضوری

بعضی افراد ممکن است تصور نمایند اعتبار آزمون های غیر حضوری کمتر از آزمون های حضوری میباشد. برای بررسی صحت این ادعا لازم است نکاتی در مورد بزرگترین آزمون حضوری کشور (کنکور دانشگاهی) ذکر گردد:

– موافقین حذف کنکور دانشگاه ها همواره بر این نکته تاکید می نمایند که سالانه بیش از ۱۰ درصد دانشجویان ورودی دانشگاه ها از کنکور سراسری با استفاده از تشابه شکلی و جابجایی در آزمون سازمان سنجش تخلف می نمایند.

– افراد مشابه  تصویری زیادی در سطح دنیا وجود دارند که در بسیاری از موارد قابل شناسایی توسط بازرس متخصص (حتی فرودگاه های بین المللی) نمیباشند، که این افراد همواره ممکن است از این ضعف در آزمون های حضوری سوء استفاده نمایند.

لذا صرف حضوری یا غیر حضوری بودن آزمون نمی تواند بر اعتبار آن تاثیر زیادی داشته باشد. بدیهی است با توجه به فرهنگ موجود در جوامع ممکن است تخلف در  آزمون های غیرحضوری بیش از آزمون های حضوری شود که این مورد را می توان با افزایش سطح فکری و افزایش حس صداقت در جامعه بهبود بخشید و حتی با اطمینان میزان تخلف در آزمون های غیرحضوری را کاهش داد.

همچنین باید توجه نمود که ابزار کنترلی در آزمون های غیر حضوری (مانند وب کم و …) دقیق تر از ابزار کنترلی در آزمون های حضوری هستند. ولی در هر صورت امکان دور زدن ابزار کنترلی برای افراد وجود خواهد داشت لذا بهترین بازدهی در کاهش تخلفات افزایش حس صداقت در جامعه به همراه بالا بردن افزایش کیفیت ابزار های کنترلی خواهد بود.

شرط لازم جهت کسب مهارت برای دریافت گواهینمامه آموزشی قبولی در آزمون دوره خواهد بود. با توجه به اینکه مردودی در آزمون و شرکت در آزمون مجدد برای شما هیچگونه هزینه ای نخواهد داشت، لذا انتظار در صداقت شرکت کننده در آزمون غیرحضوری بسیار بالاتر از آزمون های حضوری است.

 

نحوه ثبت نام

نمونه گواهینامه های صادر شده

گواهینامه های بین المللی

 

 

 

کلمات کلیدی: نحوه شرکت در آزمون ، نحوه شرکت در کنکور ، ثبت نام آزمون ، کنکور ورودی استخدامی ، آزمون ورودی استخدامی ، شرکت در آزمون ، آزمون دوره بازرسی جوش ، تست آزمایشی ، آزمون ، نحوه آزمون ، ثبت نام ، ثبت نام در آزمون ، شرکت در آزمون ، تعداد آزمون ، مدت فاصله بین هر آزمون ، آزمون جوش ایران ، تست ، کنکور

نحوه شرکت در آزمون مجازی

پاسخ دهید