گواهینامه بین المللی alcumus

 

گواهینامه شرکت آلکوموس (alcumus) انگلستان

 

معرفی گواهینامه:

شرکت الکوموس انگلستان یکی از مراجع معتبر صدور گواهینامه بین المللی می باشد (مورد تایید سازمان جهانی استاندارد) که در زمینه های مدیریت کیفیت جامع، گروه های نفت و گاز، ایمنی و بهداشت صنعتی، ساخت و مهندسی، امنیت، طراحی و … فعالیت دارد. وب سایت رسمی این شرکت به آدرس http://www.alcumusgroup.com/ می باشد و شرکت کیفیت انطباق آسیا (جزء محدود شرکت های دارای مجوز از سازمان ملی استاندارد جهت صدور گواهینامه) تنها نماینده انحصاری آن شرکت در داخل کشور است. این آموزشگاه ییرو گسترش فعالیت های آموزشی و پاسخگویی به نیاز داوطلبین محترم طی توافق نامه رسمی با نماینده انحصاری آن شرکت محترم در زمینه های مورد نیاز اقدام به دریافت گواهینامه برای داوطلبین خود می نماید.

هشدار:   در داخل کشور متاسفانه شرکت های نامعتبر بسیار زیادی به اسم صدور گواهینامه بین المللی فعالیت دارند که با سئواستفاده از نام گواهینامه بین المللی انگلستان یا سایر کشورها ادعای صدور گواهینامه بین المللی را می نمایند. در بعضی موارد این افراد سودجو جهت جلب اعتماد مخاطبین اقدام به ثبت سایت با پسوند آن کشور نیز نموده اند همچنین بعضا مبالغ بسیار زیادی برای صدور گواهینامه ها طلب می کنند. لذا به کلیه علاقه مندان به دریافت گواهینامه های بین المللی صریحا هشدار داده می شود قبل از دریافت گواهینامه بین المللی حتما مرجع صادر کننده گواهینامه را بررسی نمایند زیرا ممکن است اینگونه شرکت ها تبلیغات زیادی در داخل کشور نموده باشند ولی در خارج از ایران نام آن شرکت اصلا وجود خارجی نداشته باشد!

برای بررسی اعتبار سایت خارجی معرفی شده جهت صدور گواهینامه بین المللی کافی است خود سایت را از نظر داشتن مجوزات لازم کشور خارجی و همچنین آدرس و شماره تماس معتبر کنترل بفرمایید و همچنین در سایت های معتبر خارجی اعتبار برند صادر کننده مدرک را کنترل فرمایید. توجه داشته باشید تعریف و تمجید سایت های داخل کشور از یک برند خارجی هرگز دلیل کافی برای معتبر بودن آن برند نخواهد بود!

 

زبان گواهینامه:

امکان صدور این گواهینامه تنها در فرمت مشخص شده و به زبان لاتین می باشد

 

سازمان صادر کننده گواهینامه:

انجمن جوشکاری کشور انگلستان است

 

امضاء کنندگان:

ریس انجمن جوشکاری کشور انگلستان است که مدت زمان صدور این نوع گواهینامه بین ۱ تا ۳ ماه خواهد بود.

 

اعتبار گواهینامه:

این گواهینامه ها جزء معتبرترین گواهینامه های صادر شده در جهان هستند و قابل ارائه به کلیه مراکز معتبر دولتی و خصوصی دارا می باشد. این گواهینامه در رزومه کاری مهاجرین به خارج از کشور یا افراد جویای کار پروژه های نفت و گاز، فوق العاده موثر است. اعتبار این گواهینامه در سراسر دنیا از طرف آموزشگاه به صورت ۱۰۰ درصد تضمین می شود.

 

مدت اعتبار گواهینامه:

حداکثر پنج سال پس از تارخ صدور می باشد که پس از زمان انقضاء به راحتی و با انجام آزمون در سراسر دنیا با مراجعه به یکی از نمایندگی های شرکت آلکوموس قابل تمدید است.

 

نحوه استعلام گواهینامه:

از طریق شماره تماس های ذکر شده در گواهینامه و سازمان صادر کننده در سایت http://www.alcumusgroup.com/ خواهد بود.

 

 هزینه های گواهینامه:

هزینه این گواهنامه به مبلغ ۱۸۰۰۰۰۰ ریال (یک میلیون و هشتصد هزار  ریال معادل یکصد و هشتاد هزار تومان) علاوه بر هزینه دوره خواهد بود. در صورتی که داوطلب به این گواهینامه نیاز داشته باشد می تواند پس از واریز هزینه به صورت آنلاین و یا غیر آنلاین (شماره حساب های ذکر شده در نحوه ثبت نام) از طریق ارتباط با قسمت آموزش درخواست خود را ارسال نمایید. این گواهینامه هیچ تفاوتی با گواهینامه های حضوری صادر شده ندارد و در حال حاضر در خارج از کشور اکثر این دوره ها به صورت آنلاین و از طریق اینترنت برگزار می شود. این موسسه به دلیل محدودیت سرعت اینترنت در داخل کشور کلاس های آموزشی را از طریق بسته آموزشی برگرزار می نماید.

اختلاف هزینه با دوره های حضوری به علت حذف هزینه های اضافه مانند هزینه اجاره کلاس، هزینه پذیرایی و نهار، هزینه پرسنل حضوری و … بوده و به هیچ وجه ربطی به اعتبار گواهینامه نخواهد داشت.

 

نحوه درخواست و دریافت گواهینامه:

داوطلبین گرامی جهت دریافت گواهینامه کشور انگلستان، پس از واریز هزینه به یکی از شماره حساب های معرفی شده (در قسمت نحوه ثبت نام) یا به صورت آنلاین، از طریق قسمت ارتباط با واحد آموزش (با ذکر شماره تراکنش / رهگیری و نحوه واریز هزینه) درخواست خود را ثبت نمایند.

 

آزمون گواهینامه:

در دوره ذکر شده است. این گواهینامه دارای سه آزمون عمومی، استاندارد و عملی می باشد. که نحوه اجرای آزمون در هر دوره ذکر شده است. آزمون عملی دوره ها به صورت حضوری بوده و سایر آزمون ها به صورت اینترنتی و در زمان آمادگی داوطلب برگزار می گردد.

 

سایر مباحث مرتبط با گواهینامه:

این گواهینامه دارای مهر برجسته  و هالوگرام می باشد.

از اینکه جهت جلوگیری از ایجاد ترافیک بر روی خطوط تلفن، ابتدا با دقت راهنمایی های مربوط به دوره ها را مطالعه نموده و تنها در صورت ابهام یا ثبت نام در دوره با پشتیبانی تماس برقرار مینمایید، سپاسگذاریم.

 

 

کلمات کلیدی صفحه: گواهینامه آموزشی ، گواهینامه معتبر ، رزومه کاری ،گواهینامه آموزشگاه جوش TWI،گواهینامه آموزشگاه جوش ، گواهینامه مورد تایید فنی و حرفه ای ، گواهینامه با امضاء مهندس ادب آوازه ، دکتر انصاری ، هزینه گواهینامه آموزشی ، زبان گواهینامه آموزشی ، اعتبار گواهینامه آموزشی ، امضاء کنندگان گواهینامه آموزشی ، سازمان صادر کننده گواهینامه آموزشی ، انجمن آزمایشات غیر مخرب آمریکا ، دوره بازرسی چشمی جوش ، دوره بازرسی و تست مایع نافذ ، دوره التراسنیک ، دوره رادیوگرافی و پرتونگاری ، دوره ذرات مغناطیسی ، دوره تست جریان های گردآبی ، TWI، UT ، MT ، PT ، VT، RT ، ET

گواهینامه بین المللی alcumus

پاسخ دهید