گواهینامه بین المللی ASNT

گواهینامه انجمن آزمایشات غیرمخرب آمریکا (ASNT)

   پس از ثبت نام و دریافت پک آموزشی دوره,و مطالعه مطالب آن و حل تمرینات وادامه روال کلاسی سامانه آموزش مجازی ما شما در آزمون  اینترنتی شرکت می کنید، در پایان دوره به دانشجویانی که موفق به قبولی در آزمون (اینترنتی) دوره شوندالبته دوره هایی که نیاز به آزمون عملی دارند آزمون عملی آنها با هماهنگی برگزار میگردد ، گواهینامه معتبر  داخلی ویا  بین المللی اعطا خواهد شد.
مرکز آموزش مجازی نفت فا با استفاده از کادر اساتید دارای مدارک سطح عالی بازرسی از انجمن آزمایشات غیرمخرب آمریکا (ASNT Level III) اقدام به صدور گواهینامه قابل استعلام  ASNT LEVEL I&II در زمینه آزمایشات غیرمخرب می نماید. لازم به ذکر است کد استاد تایید کننده گواهینامه صادر شده در سایت www.asnt.org قابل استعلام هستند.
همچنین مرکز آموزش مجازی نفت فا افتخار دارد تا کانالی جهت دریافت یکی از معتبرترین مدارک بین المللی در زمینه های تخصصی برای داوطلبین خود باشد. سطح دوره های مرکز با استفاده از بسته های آموزشی و عدم وجود محدودیت زمانی، یسیار خوب می باشد و حتی در گواهینامه های موسسه  مدت دوره حضوری ذکر شده و همانند گواهینامه دوره های حضوری هستند.

معرفی گواهینامه:

   این گواهینامه طبق قوانین انجمن آزمایشات غیر مخرب آمریکا (AMERICAN SOCIETY FOR NON DESTRUCTIVE TESTING) و از طرف همان موسسه صادر گردیده و در سراسرجهان از ارزش یکسانی برخوردار هستند. طبق قوانین و استاندارد انجمن آزمایشات غیر مخرب آمریکا افراد سطح ۳ و مورد تایید این انجمن می توانند از طرف سازمان ASNT در چهارچوب قوانین مشخص شده اقدام به صدور گواهینامه نمایند. این گواهینامه در داخل و خارج از کشور، مخصوصا در پروژه های نفت و گاز جزء معتبرترین گواهینامه ها و به عنوان مجوز فعالیت می باشند. با اینکه گواهینامه مذکور از نظر هزینه مناسب تر از سایر گواهینامه های بین المللی است، اما از نظر اعتباری از تمامی گواهینامه های بین المللی معتبر تر می باشد

   در دستورالعمل اکثر پروژه های نفتی و گازی، فرایند آزمایشات غیرمخرب بایستی توسط فرد سطح ۱ یا ۲ دارای این گواهینامه انجام پذیرد. این گواهینامه دارای سه سطح بوده که سطح یک و دو آن در داخل کشور در یک دوره ارائه می شود. تاکنون هیچ شرکت داخلی موفق به ارائه سطح ۳ این گواهینامه در داخل کشور نشده است. این آموزشگاه تنها آموزشگاهی خواهد بود که سطح ۳ را پس از رفع تحریم ها به دلخل کشور خواهد آورد. در حال حاظر شرکت کنندگان در دوره های آزمایشات غیرمخرب می توانند گواهینامه سطح ۱ و ۲ این سازمان را دریافت نمایند. به محض دریافت مجوز ارائه سطح ۳ این گواهینامه از طریق خبرنامه اطلاع رسانی می شود.

زبان گواهینامه:

   امکان صدور این گواهینامه تنها در فرمت مشخص شده و به زبان لاتین می باشد

سازمان صادر کننده گواهینامه:

   انجمن آزمایشات غیر مخرب آمریکا (ASNT) است

امضاء کنندگان:

   توسط یک فرد مورد تایید سازمان که دارای سطح ۳ بوده است

اعتبار گواهینامه:

    این گواهینامه ها جزء معتبرترین گواهینامه های صادر شده در جهان هستند و قابل ارائه به کلیه مراکز معتبر دولتی و خصوصی دارا می باشد. این گواهینامه در رزومه کاری مهاجرین به خارج از کشور یا افراد جویای کار پروژه های نفت و گاز، فوق العاده موثر است.

مدت اعتبار گواهینامه:

   حداکثر سه سال پس از تارخ صدور می باشد که پس از زمان انقضاء به راحتی و با انجام آزمون قابل تمدید است.

نحوه استعلام گواهینامه:

  از طریق سایت www.asnt.org متعلق به کشور آمریکا اعتبار امضاء کننده گواهینامه ثبت شده است. خود گواهینامه نیز در سایت این موسسه و سایت امضاء کننده گواهینامه قابلیت استعلام دارد.

 هزینه های گواهینامه:

   هزینه این گواهنامه به مبلغ ۹۸۰۰۰۰ ریال (نود و هشت هزار تومان) علاوه بر هزینه دوره خواهد بود. در صورتی که داوطلب به این گواهینامه نیاز داشته باشد می تواند پس از واریز هزینه به صورت آنلاین و یا غیر آنلاین (شماره حساب های ذکر شده در نحوه ثبت نام) از طریق ارتباط با قسمت آموزش درخواست خود را ارسال نمایید. این گواهینامه هیچ تفاوتی با گواهینامه های حضوری صادر شده ندارد و در حال حاضر در خارج از کشور اکثر این دوره ها به صورت آنلاین و از طریق اینترنت برگزار می شود. این موسسه به دلیل محدودیت سرعت اینترنت در داخل کشور کلاس های آموزشی را از طریق بسته آموزشی برگرزار می نماید.

   اختلاف هزینه با دوره های حضوری به علت حذف هزینه های اضافه مانند هزینه اجاره کلاس، هزینه پذیرایی و نهار، هزینه پرسنل حضوری و … بوده و به هیچ وجه ربطی به اعتبار گواهینامه نخواهد داشت.

نحوه درخواست و دریافت گواهینامه:

   داوطلبین گرامی جهت دریافت گواهینامه ASNT آمریکا، پس از واریز هزینه به یکی از شماره حساب های معرفی شده (در قسمت نحوه ثبت نام) یا به صورت آنلاین، از طریق قسمت ارتباط با واحد آموزش (با ذکر شماره تراکنش / رهگیری و نحوه واریز هزینه) درخواست خود را ثبت نمایند.

آزمون گواهینامه:

    در دوره ذکر شده است. این گواهینامه دارای سه آزمون عمومی، استاندارد و عملی می باشد. که نحوه اجرای آزمون در هر دوره ذکر شده است. آزمون عملی دوره ها به صورت حضوری بوده و سایر آزمون ها به صورت اینترنتی و در زمان آمادگی داوطلب برگزار می گردد.

سایر مباحث مرتبط با گواهینامه:

   این گواهینامه دارای مهر برجسته  و هالوگرام می باشد .برای مشاهده نمونه گواهینامه به سایت www.ejosh.ir مراجعه نماید.

کلمات کلیدی صفحه: گواهینامه آموزشی ، گواهینامه معتبر ، رزومه کاری ، گواهینامه آموزشگاه جوش ، گواهینامه مورد تایید فنی و حرفه ای ، گواهینامه با امضاء مهندس ادب آوازه ، دکتر انصاری ، هزینه گواهینامه آموزشی ، زبان گواهینامه آموزشی ، اعتبار گواهینامه آموزشی ، امضاء کنندگان گواهینامه آموزشی ، سازمان صادر کننده گواهینامه آموزشی ، انجمن آزمایشات غیر مخرب آمریکا ، دوره بازرسی چشمی جوش ، دوره بازرسی و تست مایع نافذ ، دوره التراسنیک ، دوره رادیوگرافی و پرتونگاری ، دوره ذرات مغناطیسی ، دوره تست جریان های گردآبی ، UT ، MT ، PT ، VT، RT ، ET

گواهینامه بین المللی ASNT

پاسخ دهید